top of page
kolye.jpg
JP00897_03.jpg

about us

JP Kuyumculuk, bu kıymetli sektöre 30 yılı aşkın süredir hizmet veren bir kurumdur. İlk günden beri titizlikle ürettiği her üründe üstün el işçiliği ve uzmanlıkla seçtiği pırlantaları kullanmaktadır. Ayrıca yüzünü ihracata da dönerek Türk mücevher sanatını 15 yıldır dünya pazarına tanıtmakta ve artan talepleri gururla karşılamaktadır. 
 
JP Kuyumculuk, uluslararası arenada önemli bir değerli taş üreticisi olan Prestorize Intertrade markasının 2017 yılında Türkiye ve Kafkasya coğrafyasının temsilciliğini alarak değerli taş konusunda da güvenilir tedarikçi olma özelliğini pekiştirmiştir.
JP00751_02.jpg
Online mecraya artan ilgiye kayıtsız kalmayarak en nadide ürünlerini web sitesi üzerinden de satışa sunan JP Kuyumculuk, Avrupa’nın lider pırlanta ve mücevher derecelendirme kurumu olan HRD Antwerp tarafından akredite edilmiştir.  
 
En iyiyi üretmek konusundaki tutkusunu başladığı günden bu yana hayatının merkezine yerleştiren JP Kuyumculuk, bugün sizlere ve en kıymetlilerinize kaliteli, şık ve güvenilir ürünler sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.
bottom of page